Piotr Starzyński – Współzałożyciel i Dyrektor ds. SEO i Analizy w Agencji Marketingu Cyfrowego Up&More, działającej od 2008 roku. Specjalizuję się w SEO i analityce internetowej, posiadając ponad 18 lat doświadczenia w pozycjonowaniu stron (od 2006).

Aktywnie uczestniczę w branżowych szkoleniach SEO, w tym SEO AFFILIATE PRO/SEO PRO oraz Internet Marketing Gold od Kyle Roof, a także analitycznych jak coroczne wydarzenie MeasureSummit. Jako członek społeczności Holistic SEO aktywnie uczestniczę w branżowych dyskusjach, jednocześnie czerpiąc wiedzę od czołowych ekspertów takich jak Julian Goldie, Kasra Dash, CHRIS PALMER, Jacky Chou, Jesper Nissen, Stewart Vickers, Ranking Academy i innych.

Obecnie w ramach Agencji SEO Piotr Starzyński skupiam się na konsultacjach SEO, pozycjonowaniu stron internetowych z dużym potencjałem wzrostu oraz na konsultacjach analitycznych. Moim konikiem jest optymalizacja i pozycjonowanie wizytówek Google. Konfiguruję również analitykę dla stron www, w tym wdrażam tryb uzyskiwania zgód Google Consent Mode V2. Krótko mówiąc wspieram klientów w zwiększaniu ROI i realizacji ich celów biznesowych.

SEO Ekspert Piotr Starzyński

Jestem certyfikowanym ekspertem Google Analytics i Firebase Analytics. Od 2010 roku rozwijam także swoje umiejętności w tworzeniu aplikacji mobilnych i stron internetowych, korzystając z Xamarin, .NET, ASP.NET, C#, i PHP. Jestem absolwentem studiów informatycznych z jedną z najwyższych średnich na roczniku.

W Up&More jako Head of SEO & Web Analytics, moja rola polega na kontroli i doradztwie w kluczowych projektach związanych z SEO oraz analityką internetową oraz edukowaniu (szkoleniu) pracowników. W przeszłości zajmowałem się wdrażaniem i audytowaniem konfiguracji analityki dla stron internetowych i aplikacji mobilnych. Pracowałem m.in. z narzędziami Google Tag Manager, Google Analytics 4, Firebase, Appsflyer, Universal Analytics.

W ramach agencji Up&More regularnie zdobywamy prestiżowe nagrody branżowe, w tym:

  • European Search Awards – Zwycięzca w 2023, 2022, 2017-2019; 2-krotny Zwycięzca w 2021; Finalista 22 razy w latach 2017-2023.
  • Google Premier Partner Awards – 3-krotny Finalista w latach 2016-2018.
  • Google Ready to Rock – Zwycięzca w latach 2015-2016.

Dodatkowo, moje doświadczenie obejmuje prowadzenie kampanii reklamowych od 2020 roku, aktywny rozwój kanału Youtube oraz uczestnictwo w społeczności użytkowników forum Pozycjonowanie i optymalizacja od 2006 roku.